(050) 72-999-75 з 9:00 до 18:00

Ремонт і обслуговування


Ми пропонуємо повну діагностику всіх елементів і вузлів кавомашини, яка триває в середньому 2-3 дні і виявляє несправності, що виникають в ході її експлуатації. За результатами діагностики стає зрозуміло, де і чому сталася поломка і який необхідний ремонт. Не завжди кавоварка та професійна кавомашина сповіщає свого власника про необхідність декальцинації. Але наші досвідчені фахівці після діагностики точно знають, що необхідно зробити в ході відновлювальних робіт. Для цього наш сервісний центр оснащений сучасним професійним діагностичним обладнанням. Знаючи причини поломки, можна приступати до відновлювальних робіт.

Наша команда пропонує наступні види робіт з ремонту та обслуговування кавоварок:
  • Заміна бракованих та зношених деталей і вузлів.
  • Сервісне та гарантійне обслуговування, профілактичні роботи: чистка від жирових відкладень та накипу, загальна чистка техніки, змащення робочого блоку, а також загальний контроль апаратури.
  • Видалення накипу: видалення з внутрішньої сторони водяного тракту небажаних карбонатів магнію та кальцію.
  • Очищення техніки від кавового жиру: видалення з внутрішньої частини кавового тракту і робочого блоку жирових відкладень з використанням спеціальних розчинних засобів.
  • Чищення молочної системи: за допомогою чистячих засобів, які перешкоджають шкідливому прояву та розмноженню бактерій.
  • Контроль техніки: спрямований на зовнішню перевірку правильності функціонування основних вузлів і деталей, а також контроль якості та правильності заварювання напою (помел зерна, дозування, температура).
  • Діагностування технік: якісна та детальна перевірка всіх робочих вузлів на справність, функціонування, наявність поломок і зносу деталей.

Широкий спектр послуг

Команда досвідчених фахівців і професійних майстрів, які працюють в нашій організації «КофеIN.Кавоварки», володіють професійними навичками та вміннями. Завдяки нам, ваша кавова техніка прослужить вам довго, радуючи насиченим, смачним і ароматним бадьорим напоєм. Ми підберемо потрібні запчастини для кавоварок та проведемо всі необхідні роботи.


Широкий асортимент та кращий сервіс

«Ремонт кавоварок Івано-Франківськ» - запит в пошуковій системі, який вас цікавить? Тоді вам однозначно варто відвідати сайт нашого інтернет-магазину «КофеIN.Кавоварки». У нас ви не тільки зможете підібрати новітні моделі професійної кавової техніки, але і отримаєте можливість також дешево купити нові кавомолки та у відмінному стані від перевірених часом кавоварки б/в  відомих брендів. Асортимент настільки багатий, що будь-який покупець зможе задовольнити свої очікування. 

Крім вигідних покупок важливо знати, що ця техніка буде працювати безперебійно і тривало, забезпечуючи бажану продуктивність та смачні порції ароматної кави. Для реалізації цього слід проводити своєчасну діагностику кавової апаратури, при потребі сервісне обслуговування, заміну комплектуючих та витратних матеріалів, а в разі поломки - професійний ремонт з гарантією.

Однозначно, придбання кавоварки чи іншого обладнання в інтернет-магазині та їх подальше обслуговування - вигідне та оптимальне рішення. Тому у нас ви придбаєте не тільки якісну техніку для приготування смачної кави - ви також отримаєте якісні послуги, обслуговування і тривалу безперебійну експлуатацію.

Дзвоніть прямо зараз та отримайте гарантовану знижку -10% на обслуговування та ремонт вашої улюбленої техніки!