(050) 72-999-75 з 9:00 до 18:00

Ремонт кавоварок


«Ремонт кавоварок в Івано-Франківську» - запит в пошуковій системі, який вас цікавить? Тоді вам однозначно варто відвідати наш сервісний центр «КофеIN», який знаходиться на вул.Ленкавського, 28А в Івано-Франківську.

Несправність помпи, кавоварка не включається, кавоварка шумить, ремонт кавоварки Делонгі, ремонт кавоварок Саеко та інших виробників – це все по зубам майстрам нашого сервісного центру.

Команда досвідчених фахівців і професійних майстрів, які працюють в нашій організації «КофеIN.Кавоварки», володіють професійними навичками та вміннями. Завдяки нам ваша кавова техніка прослужить вам довго, радуючи насиченим, смачним і ароматним бадьорим напоєм. Ми підберемо потрібні запчастини для кавоварок та проведемо якісний ремонт вашої кавоварки.

Широкий спектр послуг та кращий сервіс

Ми пропонуємо нашим клієнтам повну діагностику всіх елементів і вузлів кавомашини, яка триває в середньому 2-3 дні і виявляє несправності, що виникають в ході її експлуатації. За результатами діагностики стає зрозуміло, де і чому сталася поломка і який необхідний ремонт кавоварки.

Не завжди кавоварка та професійна кавомашина сповіщає свого власника про необхідність декальцинації. Але наші досвідчені фахівці після діагностики точно знають, що необхідно зробити в ході відновлювальних робіт. Для цього наш сервісний центр оснащений сучасним професійним діагностичним обладнанням. Знаючи причини поломки, можна приступати до відновлювальних робіт.

Наша команда пропонує наступні види робіт з ремонту та обслуговування кавоварок:
  • Заміна бракованих та зношених деталей і вузлів.
  • Сервісне та гарантійне обслуговування, профілактичні роботи: чистка від жирових відкладень та накипу, загальна чистка техніки, змащення робочого блоку, а також загальний контроль апаратури.
  • Видалення накипу: видалення з внутрішньої сторони водяного тракту небажаних карбонатів магнію та кальцію.
  • Очищення техніки від кавового жиру: видалення з внутрішньої частини кавового тракту і робочого блоку жирових відкладень з використанням спеціальних розчинних засобів.
  • Чищення молочної системи: за допомогою чистячих засобів, які перешкоджають шкідливому прояву та розмноженню бактерій.
  • Контроль техніки: спрямований на зовнішню перевірку правильності функціонування основних вузлів і деталей, а також контроль якості та правильності заварювання напою (помел зерна, дозування, температура).
  • Діагностування технік: якісна та детальна перевірка всіх робочих вузлів на справність, функціонування, наявність поломок і зносу деталей.

Дзвоніть та отримайте гарантовану безкоштовну діагностику вашої улюбленої техніки прямо зараз!