(050) 72-999-75 з 9:00 до 18:00

Кава

Dolci Arabica

Dolci Arabica

Натуральна кава Dolci Arabica -  суміш складається з 8 ретельно відібраних зерен найвищої якості (арабіки) з Центральної і Південної Америки, Африканського Рогу і Індії. Має квітковий аромат жасміну та ноти  пелюсткі..
534.00грн
534.00грн
Dordoni

Dordoni

Натуральна кава Dordoni - це прекрасне поєднання ретельно підібраних сортів арабіки та робусти темного обсмаження. Зерна кави оброблені мокрим способом, що забезпечує їх високу якість. У процесі приготування виходить легка кава з ніжним смако..
260.00грн
260.00грн
Globo Arabica

Globo Arabica

Натуральна кава Globo Arabica - елітна суміш ретельно відібраних зерен, делікатне обсмаження з витонченим смаком нагадує ніжний смак з вишуканим ароматом. Зерна цього кавового букета відібрані з найм’якших і найніжніших сортів..
415.00грн
415.00грн
Globo Marrone

Globo Marrone

Натуральна кава Globo Marrone  - суміш з неповторно міцним кремовим смаком, стійкою пінкою і легкою гіркуватістю. Темне обсмажування надає інтенсивний аромат, для справжніх шанувальників міцної кави. 40% АРАБІК..
310.00грн
310.00грн
Globo Rosso

Globo Rosso

Натуральна кава Globo Rosso - суміш складається з трьох сортів Arabica та трьох Robusta, вибраних партіями по партії.30% АРАБІКИ 70% РОБУСТИ..
325.00грн
325.00грн
Gustav Mayer CAFÉ CREMA

Gustav Mayer CAFÉ CREMA

Gustav Mayer CAFÉ CREMA - якісний німецький кава середнього обсмаження. Поставляється в упаковках по 1 кг. Смакові характеристики збалансовані, аромат насичений і яскравий. Обжарку суміші виробник здійснює за «європейським типом» - зерна виходять тем..
260.00грн
260.00грн
Gustav Mayer CAFÉ CREMA

Gustav Mayer CAFÉ CREMA

Gustav Mayer CAFÉ CREMA - якісна німецька кава середнього обсмаження. Поставляється в упаковках по 1 кг. Смакові характеристики збалансовані, аромат насичений і яскравий. Обжарку суміші виробник здійснює за «європейським типом» - зер..
300.00грн
300.00грн
Gustav Mayer ESPRESSO

Gustav Mayer ESPRESSO

Gustav Mayer ESPRESSO - При складанні купажу кави Gustav Mayer ESPRESSO німецькі майстри приділяють особливу увагу якості та смако-ароматичними характеристиками кавових зерен. Так, для цього бленду «подарували життя» елітні плоди арабіки з Ц..
280.00грн
280.00грн
Super Bar

Super Bar

Натуральна кава Super Bar - класичний аромат з шоколадним присмаком середнього обжарювання, з семи видів делікатно відібраних зерен з Африки, Азії, Бразилії, добре підходить до класичного еспрессо, капуччино, латте.   ..
415.00грн
415.00грн
Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

Коли мова заходить про те, яку ж каву найкраще купити, відповідь напрошується просто автоматично - каву в зернах. Справа в тому, що тільки такий продукт включає в себе всі рідкісні і дуже корисні компоненти, якими обдарувала його природа. Сучасні технології висококласної обробки проходять таким чином, що продукція повністю зберігає свої якісні характеристики.

Наш Інтернет-магазин кави пропонує прийнятні ціни та високу якість кави в зернах.

Арабіка. Завдяки своєму чудовому аромату і м'якому смаку арабіка стала улюбленою кавою для мільйонів людей по всьому світу. У арабіці менше кофеїну, ніж у робусті, і дія цього сорту кави на організм більш плавна. При виборі звертайте увагу на країну походження кави. Традиційно арабіка, вирощена на островах Карибського архіпелагу більш міцна і ароматна, бразильська арабіка - має менш терпкий смак, Колумбійська - найм'якша.

Робуста. Сильний гіркий смак та різкий аромат - відмінні риси робусти. Смак її гіркий, насичений і міцний, а пінка рясна і густа. Цей сорт кави зазвичай використовують для створення сумішей, рідко вживаючи в чистому вигляді. У поєднанні з арабікою, вона додає каві насиченість і міць.

Справжні гурмани не перестають вести спор про справжній смак натуральної кави. Одні люблять Арабіку, інші- Робусту, дехто просто шукає каву для кофемашин.

Наш Інтернет-магазин пропонує чудові кавові зерна, які миттєво будуть доставлені в будь-яку точку України.

Kofemashiny.com.ua - для тих, кто цінує справжній смак кави!