(050) 72-999-75 з 9:00 до 18:00

Кава

Gustav Mayer CAFÉ CREMA

Gustav Mayer CAFÉ CREMA

Gustav Mayer CAFÉ CREMA - якісний німецький кава середнього обсмаження. Поставляється в упаковках по 1 кг. Смакові характеристики збалансовані, аромат насичений і яскравий. Обжарку суміші виробник здійснює за «європейським типом» - зерна виходять тем..
380.00грн
380.00грн
Gustav Mayer CAFÉ CREMA

Gustav Mayer CAFÉ CREMA

Gustav Mayer CAFÉ CREMA - якісна німецька кава середнього обсмаження. Поставляється в упаковках по 1 кг. Смакові характеристики збалансовані, аромат насичений і яскравий. Обжарку суміші виробник здійснює за «європейським типом» - зер..
470.00грн
470.00грн
Gustav Mayer ESPRESSO

Gustav Mayer ESPRESSO

Gustav Mayer ESPRESSO - При складанні купажу кави Gustav Mayer ESPRESSO німецькі майстри приділяють особливу увагу якості та смако-ароматичними характеристиками кавових зерен. Так, для цього бленду «подарували життя» елітні плоди арабіки з Ц..
450.00грн
450.00грн
Кава в зернах Opera Espresso, 1 кг

Кава в зернах Opera Espresso, 1 кг

Кава Opera Espresso - купаж зерен арабіки та робусти з нотками лісового горіха та шоколаду.Кава Opera Espresso підходить для будь-якого типу приготування...
350.00грн
350.00грн
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Коли мова заходить про те, яку ж каву найкраще купити, відповідь напрошується просто автоматично - каву в зернах. Справа в тому, що тільки такий продукт включає в себе всі рідкісні і дуже корисні компоненти, якими обдарувала його природа. Сучасні технології висококласної обробки проходять таким чином, що продукція повністю зберігає свої якісні характеристики.

Наш Інтернет-магазин кави пропонує прийнятні ціни та високу якість кави в зернах.

Арабіка. Завдяки своєму чудовому аромату і м'якому смаку арабіка стала улюбленою кавою для мільйонів людей по всьому світу. У арабіці менше кофеїну, ніж у робусті, і дія цього сорту кави на організм більш плавна. При виборі звертайте увагу на країну походження кави. Традиційно арабіка, вирощена на островах Карибського архіпелагу більш міцна і ароматна, бразильська арабіка - має менш терпкий смак, Колумбійська - найм'якша.

Робуста. Сильний гіркий смак та різкий аромат - відмінні риси робусти. Смак її гіркий, насичений і міцний, а пінка рясна і густа. Цей сорт кави зазвичай використовують для створення сумішей, рідко вживаючи в чистому вигляді. У поєднанні з арабікою, вона додає каві насиченість і міць.

Справжні гурмани не перестають вести спор про справжній смак натуральної кави. Одні люблять Арабіку, інші- Робусту, дехто просто шукає каву для кофемашин.

Наш Інтернет-магазин пропонує чудові кавові зерна, які миттєво будуть доставлені в будь-яку точку України.

Kofemashiny.com.ua - для тих, кто цінує справжній смак кави!